«Що ми їмо. Як харчова революція змінює наші життя і світ навколо» Бі Вілсон

«Що ми їмо. Як харчова революція змінює наші життя і світ навколо» Бі ВілсонНазва: Що ми їмо. Як харчова революція змінює наші життя і світ навколо
Письменник: Бі Вілсон
Рік: 2022
Видавництво: Наш Формат
Жанри: Кулінарія, Здоров’я і правильне харчування

 

Анотація до книги «Що ми їмо. Як харчова революція змінює наші життя і світ навколо» Бі Вілсон

Розмова про те, що у нашому харчуванні щось не так, дуже делікатна тема. Ніхто не хоче, щоб його засуджували за вибір їжі, саме тому немає успіху багато ініціатив, пов’язані зі здоровим харчуванням. Сьогодні харчування впливає на хвороби та смертність набагато сильніше, ніж куріння та алкоголь. Часто ми їмо нездорову їжу поспіхом і важко розуміємо, як запитувати правильно, що слід обмежити, а чого потрібно споживати більше. Прагнення до ідеального харчування, пошук чудо-інгредієнта, екстремальні дієти – за всім цим ми забуваємо про просту та хорошу їжу. Наша культура харчування та традиції значною мірою зникли. Чому так відбувається і які зміни на нас чекають – це нова книга-дослідження Бі Вілсон.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka