«Сестри Річинські. Том ІІ» Ірина Вільде

Письменник: Ірина Вільде
Рік: 2023
Видавництво: Віхола
Жанр: Сучасна українська література, Українська класика, Історичні любовні романи, Любовні романи, Класична проза

Анотація до книги «Сестри Річинські. Том ІІ» Ірина Вільде

У вихорі соціальних змін і культурних переворотів, п’ять сестер Річинських відчувають, як міцності їхнього світу перестає вистачати, розколовуючись на крихкі шматки. Після втрати батька вони змушені стати лише на власні ноги, але навіть це виявляється складним завданням у морі складних відносин і внутрішніх суперечностей.

У другому томі цієї захопливої саги сестри зіткнуться з новими випробуваннями, вони змушені будуть переосмислити свої стосунки одна з одною і з навколишнім світом. Руйнування родинних зв’язків і спроби знайти своє місце в новій реальності перетинаються з великими історичними подіями, що хвилюють світ на початку XX століття.

Ця книга — це не лише оповідь про сімейні та особисті турбулентності, а й метафоричне відображення того, як старі порядки руйнуються перед нашими очима, залишаючи після себе порожнечу, втрату і бажання знайти новий шлях у цьому переповненому турботами світі.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Сестри Річинські. Том ІІ» Ірина Вільде онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.