Серія книг «П’ятдесят відтінків»

Всі книги серії «П’ятдесят відтінків» Е. Л. Джеймс, які на сайті розміщені по порядку, отримали скандальну славу і викликали неоднозначну реакцію читачів. І у цьому немає нічого дивного, враховуючи кількість інтимних сцен у сюжеті і емоційний заряд, який можна відчути, читаючи будь-яку з частин твору.

В нашій віртуальній бібліотеці зібрана історія книг на всі часи Серія книг «П’ятдесят відтінків» ознайомитись можна нижче.

«П’ятдесят відтінків темряви. Книга друга» Е. Л. Джеймс

Драматичне розставання могло назавжди розділити головних героїв, але справжнє кохання здатне примирити, знайти компроміс і почати все спочатку. Здавалося б, усе поступово налагодилося — Крістіан продовжує вести справи, а Анастейша здобуває місце у редакції.

Але нове життя щасливої ​​пари переслідує темне минуле містера Грея, що кидає тінь на стосунки з Аною. Крістіану доведеться битися з внутрішніми демонами і відкритися коханій, а Анастейше дізнатися про його таємниці і навчитися довіряти.

Що криється у відтінках темної душі Грея? Чи достатньо одного безкорисливого кохання, щоб бути поряд з тим, хто хоче занадто багато?..

«П’ятдесят відтінків. Книга перша» Е. Л. Джеймс

Анастейша Стіл не мала зустрітися з Крістіаном Греєм. Одне випадкове інтерв’ю, незручне прощання — здавалося, на цьому закінчиться знайомство студентки літературного факультету з молодим мільярдером. Але доля розпорядилася по-іншому і тепер цим двом доведеться пройти через сумніви і недовіру, щоб отримати взаємне щастя.

Які таємниці приховує таємничий містер Грей за дверима до «кімнати ігор»? І чи зможе Анастейша прийняти темний бік чоловіка, якого покохала?

«П’ятдесят відтінків свободи. Книга третя» Е. Л. Джеймс

Анастасія і Кристіян нарешті разом і планують весілля. Та чи справді готовий Кристіян, з його темними демонами, до такого відповідального кроку? І чи відпустить Ану жах з її минулого – Джек Гайд?.. До уваги читачів – історія жаги і еротичних фантазій, відкриттів і сумнівів, кохання і пристрасті у складних, але запаморочливих стосунках.