«П’ятдесят відтінків темряви. Книга друга» Е. Л. Джеймс

«П’ятдесят відтінків темряви. Книга друга» Е. Л. ДжеймсНазва: П’ятдесят відтінків темряви. Книга друга
Письменник: Е. Л. Джеймс
Рік: 2017
Видавництво: КМ-БУКС
Жанри: Сучасні любовні романи, Еротика, Секс, Еротичні романи, Зарубіжні любовні романи
Серія: П’ятдесят відтінків

 

 

Анотація до книги «П’ятдесят відтінків темряви. Книга друга» Е. Л. Джеймс

Драматичне розставання могло назавжди розділити головних героїв, але справжнє кохання здатне примирити, знайти компроміс і почати все спочатку. Здавалося б, усе поступово налагодилося — Крістіан продовжує вести справи, а Анастейша здобуває місце у редакції.

Але нове життя щасливої ​​пари переслідує темне минуле містера Грея, що кидає тінь на стосунки з Аною. Крістіану доведеться битися з внутрішніми демонами і відкритися коханій, а Анастейше дізнатися про його таємниці і навчитися довіряти.

Що криється у відтінках темної душі Грея? Чи достатньо одного безкорисливого кохання, щоб бути поряд з тим, хто хоче занадто багато?..

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka