Серія книг «Кохання у великому офісі»

Серія книг «Кохання у великому офісі»

Хтось любить насолодитись однією книжкою увечері, а хтось бажає розтягувати задоволення і читати цілі серії. Адже до героїв прикипаєш всією душею і хочеться за ними спостерігати як найдовше.

В нашій віртуальній бібліотеці зібрана історія книг на всі часи Серія книг «Кохання у великому офісі» ознайомитись можна нижче.

«Бос для Попелюшки. Частина перша» Оксана Мрійченко

«Бос для Попелюшки. Частина перша» Оксана Мрійченко— Ти будеш працювати в цьому офісі? — здивувалася Валя.
— Так. Тепер я твій бос, Попелюшко! — Микита посміхнувся, а його темно-карі очі зупинилися на обличчі дівчини. — І я сподіваюся, що ти дуже допоможеш мені в роботі на своїй новій посаді.
— Чому ти призначив на цю посаду саме мене?
— Бо ти відповідальна і давно тут працюєш, — Микита нахилився ще ближче і Валя відчула приємний аромат його парфумів. — А ще я тобі довіряю. Допоможеш мені витягнути компанію з кризи?

 

«Бос для Попелюшки. Частина друга» Оксана Мрійченко

«Бос для Попелюшки. Частина друга» Оксана Мрійченко— Щоб протистояти конкуренту, мусимо знову працювати разом, Валентино Анатоліївно! — тон Микити був дуже спокійним, але його темно-карі очі випромінювали крижаний холод. — Але після вашої втечі… Тепер все буде зовсім інакше!
— А тобі не цікаво, чому я втекла? — запитала Валя, зустрівши погляд боса.
— Це вже не має значення, — Микита розвернувся до дівчини спиною, прямуючи до дверей кабінету. — Тепер ми лише бос і підлегла. І ще… Забудь все, що я колись казав тобі про свої почуття.

Оцініть статтю
E-Biblioteka