«Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час» Джефф Сазерленд

 «Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час» Джефф СазерлендНазва: Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час
Письменник: Джефф Сазерленд
Рік: 2014
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанри: Про бізнес популярно, Просто про бізнес, Управління, підбір персоналу

 

 

Анотація до книги «Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час» Джефф Сазерленд

У надшвидкому та гіперконкурентному світі ХХІ століття немає місця для витрачання часу, зусиль, ресурсів. І навіть якщо ви зробите те, що планували, коли планували і вкладетеся в бюджет, може виявитися, що клієнт вже потребує чогось іншого. Умови змінюються з небаченою швидкістю… Унікальна методика Scrum руйнує стереотипи старої методики управління проектами. Її основа – команда, що має надзвичайне почуття мети, самоорганізується та самоврядується, а навички її учасників посилюють один одного навіть без зусиль з їхнього боку. І якщо, зробивши крок у нову еру під назвою Scrum, ви не зробили вдвічі більше половини часу, вам потрібно тільки ще раз уважно перечитати цю книгу!

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka