«Розумію тебе! Як виховувати дітей без крайнощів» Антоніна Оксанич, Наталя Біда, Олександра Сидорченко

«Розумію тебе!  Як виховувати дітей без крайнощів» Антоніна Оксанич, Наталя Біда, Олександра Сидорченко.Назва: Розумію тебе! Як виховувати дітей без крайнощів
Письменник: Антоніна Оксанич, Наталя Біда, Олександра Сидорченко
Рік: 2021
Жанри: Виховання дітей, Дитяча психологія, Психологія

 

 

 

Анотація до книги «Розумію тебе! Як виховувати дітей без крайнощів» Антоніна Оксанич, Наталя Біда, Олександра Сидорченко

У цій книзі у короткій та доступній формі представлені сучасні знання психології дитини. Автори Антоніна Оксанич, Наталія Біда та Олександра Сидорченка зібрали найважливіше для того, щоби батьківство було радістю, а в країні розвивалася взаємоповага. Завдяки зворушливим, іноді жартівливим і однозначно влучним ілюстраціям Юлії Тверітіної кожен персонаж немов оживає: так легко впізнати себе і в дитині, і в дорослому — мамі чи татові. Хоч би якими вони були — радісні, втомлені, сердиті — батьки люблять своїх дітей так, як можуть, а ця книга допоможе всім бажаючим відкалібрувати свої почуття, навчитися висловлювати їх без шкоди для рідних і досягти близькості у стосунках між батьками та дітьми. “Розумію тебе! Як виховувати дітей без крайнощів» — це розширена та доповнена версія книги, яка увійшла до ТОП-30 найкращих сімейних видань 2019 року за версією «БараБуки» (простір української дитячої книги) та отримала нагороду «Вибір читачів».

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka