«Розум без меж! Навчайся, зростай і живи без бар’єрів» Джо Боулер

 «Розум без меж! Навчайся, зростай і живи без бар’єрів» Джо БоулерНазва: Розум без меж! Навчайся, зростай і живи без бар’єрів
Письменник: Джо Боулер
Рік: 2022
Видавництво: Vivat
Жанри: Саморозвиток, самовдосконалення, Мотивація, Загальна психологія, Зарубіжна психологія, Психоаналіз / Психотерапія, Особистісний ріст, Психологія

 

 

Анотація до книги «Розум без меж! Навчайся, зростай і живи без бар’єрів» Джо Боулер

Ніхто не ідеальний від природи. Нейропластичність мозку дає людині змогу розвиватися, тому обмежень для вдосконалення не існує. Якщо нам щось не вдається зробити, причиною цього є те, що від дитинства й до зрілого віку ми керуємося низкою упереджень та уявлень про те, що начебто вміємо «краще», а до чого геть «не здібні». За допомогою цієї книжки ви зрозумієте, що проста зміна сприйняття допоможе поглянути на все по-новому та пробудити інтерес до навчання. Успіх — наслідок тривалого процесу, а не стала величина. Наука, творчість, лідерство — усі двері відкрито, варто лише докласти зусиль та перебудувати свої уявлення, щоб стати успішним у тому, що вас цікавить.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka