«Рецепт ідеальної дружини» Карма Браун

«Рецепт ідеальної дружини» Карма БраунНазва: Рецепт ідеальної дружини
Письменник: Карма Браун
Рік: 2022
Видавництво: #книголав
Жанр: Психологічний триллер, Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Кулінарія

 

 

 

Анотація до книги «Рецепт ідеальної дружини» Карма Браун

«Рецепт ідеальної дружини» Карми Браун – це не просто кулінарна книга, а ключ до таємниць щасливих стосунків та самовдосконалення. Еліс Хейл, виходячи з традиційної кар’єри в піарі, ризикує усім ради власного щастя. Переїжджаючи з метушливого Нью-Йорка в спокійне передмістя і залишаючи кар’єрні успіхи, вона відкриває для себе стару кулінарну книгу Неллі Мердок, колишньої господині її нового дому.

Спочатку це просто збірник рецептів, але Еліс швидко розуміє, що книга містить більше, ніж просто інгредієнти для страв. Вона виявляє зашифровані поради про те, як зберігати гармонію в сімейному житті. Поринувши в історію Неллі, Еліс відкриває для себе подібність між їхніми життями, що ставить під сумнів її власні стосунки.

Цей роман – це не лише рецепти для смачних страв, але і рецепт для розуміння справжніх цінностей в житті та будування щасливого сімейного вогнища.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Рецепт ідеальної дружини» Карма Браун онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka