«Прогулянка лісами. Двоє лінюхів проти дикої природи» Білл Брайсон

«Прогулянка лісами. Двоє лінюхів проти дикої природи» Білл БрайсонНазва: Прогулянка лісами. Двоє лінюхів проти дикої природи
Письменник: Білл Брайсон
Рік: 2022
Видавництво: Наш Формат
Жанри: Зарубіжний гумор, Гумористична проза, Гумор, Книги про подорожі, Біографії і Мемуари

 

 

Анотація до книги «Прогулянка лісами. Двоє лінюхів проти дикої природи» Білл Брайсон

Аппалацька стежка, що простягається більш як на 3,5 тисячі кілометрів, сповнена небезпек. Не кожен ризикне пішки пройти бодай частину шляху, на якому не уникнути зустрічі з парою-трійкою далеко не милих ведмедів. Однак Білл Брайсон — шукач пригод зі стажем, загартований австралійським бездоріжжям і африканськими пустелями — не з лякливих. Прихопивши із собою друга, який намагається зав’язати з алкоголем, Білл вирішує випробувати свої сили. Тонкий гумор у поєднанні з глибокими роздумами про екологічний стан сьогодення та влучними спостереженнями не лише допоможе вам поринути у п’янку атмосферу лісових нетрів, а й замінить цілу купу нудних путівників.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka