« Позивний для Йова. Хроніки вторгнення » Олександр Михед, Мітя Фєнєчкін

« Позивний для Йова. Хроніки вторгнення » Олександр Михед, Мітя Фєнєчкін
Назва: « Позивний для Йова. Хроніки вторгнення »
Письменник: Олександр Михед, Мітя Фєнєчкін
Рік: 2023
Видавництво: Видавництво Старого Лева
Жанр: Есеїстика

 

 

 

Анотація до книги « Позивний для Йова. Хроніки вторгнення » Олександр Михед, Мітя Фєнєчкін

“Позивний для Йова. Хроніки вторгнення” – це незвичайна книга, яка виходить за рамки звичайних літературних жанрів. Автор, Олександр Михед, розпочав писати цю книгу у самий перший день широкомасштабного вторгнення, що сталося під час російсько-української війни. Протягом тринадцяти місяців він працював над книгою, поділяючи свої власні переживання і враження від подій, що трапилися разом із його родиною та спільнотою.

Ця книга – це не просто авторські рефлексії, а намагання зібрати та висловити думки і переживання багатьох українців протягом першого року вторгнення. Вона створена для того, щоб передати важливість моменту і підняти питання, які стосуються кожного українця.

Події, описані в книзі, розкривають, як змінюється життя звичайних людей під час війни. Вона допомагає читачам зрозуміти, як впливають війна та окупація на мову, емоції, психологічний стан і відносини між людьми. Важливою темою книги є індивідуальний досвід та переживання дітей, які виростають у воєнний час, і питання про їхню постпам’ять.

“Позивний для Йова. Хроніки вторгнення” – це книга, яка відкриває перед читачами страхітливу реальність війни, але також надає можливість зазирнути в душу українського народу, його сили та спільноти, які разом протистоять вторгненню та відстоюють свою свободу.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Позивний для Йова. Хроніки вторгнення » Олександр Михед, Мітя Фєнєчкін онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті

Оцініть статтю
E-Biblioteka