«Полонез для мера» Тетяна Ковтун

«Полонез для мера» Тетяна КовтунНазва: Полонез для мера
Письменник: Тетяна Ковтун
Видавництво: Мультимедийное издательство Стрельбицкого
Жанри: Кримінальні бойовики, Політичні детективи, Крутой детектив, Поліцейські детективи, Бойовики

Анотація до книги «Полонез для мера» Тетяна Ковтун

У романі Тетяни Ковтун «Полонез для мера» йдеться про сучасну драму людини, генерала міліції, якого обирають мером після конфлікту зі столичним шефом. Олександр Верес стає реальною загрозою для існуючої корупційної системи. Серед багатьох його добрих задумів вирізняється романтичний проект – «Фонтан закоханих», який має для Вереса особистий підтекст. Фонтан прикрашає вхід до колись обнесеної глухим парканом будівлі міської ради, а пам’ятки заграли новими гранями завдяки майстерному освітленню. Та найбільша перемога Вереса – це його друзі і прихильники, які взялися за облаштування рідного міста.