«По сліду Джека-Різника» Керрі Маніскалко

«По сліду Джека-Різника» Керрі МаніскалкоНазва: По сліду Джека-Різника
Письменник: Керрі Маніскалко
Рік: 2024
Видавництво: Book Chef
Жанр: Детективи, Зарубіжні детективи, Кримінальні бойовики, Бойовики, Трилери

 

 

 

Анотація до книги «По сліду Джека-Різника» Керрі Маніскалко

У захопливому дебютному романі “По сліду Джека-Різника” від Керрі Маніскалко головна героїня, Одрі Роуз Водсворт, представниця англійської заможної аристократії, розкривається у всій своїй складності. Здавалося б, вона має все для безхмарного майбутнього, але за химерним обличчям світського життя ховається щось більше – таємне бажання досліджувати та вивчати судово-медичну експертизу.

Одрі Роуз, не зважаючи на заборону батька, віддано занурюється у світ таємничих злочинів, особливо справи серійного вбивці, який викликав хвилю жаху в суспільстві. Її дослідження ведуть до зловісних відкриттів та небезпечних ситуацій, які не лише тестують її сміливість, а й змушують переосмислити її власний світогляд та майбутнє.

Ця книга, переплетена з непередбачуваними поворотами сюжету та підкріплена захоплюючими фотографіями, стала справжнім бестселером, підкоривши серця читачів та зайнявши перше місце в списку бестселерів New York Times. Вона захоплює читачів і змушує переживати кожен момент разом із головною героїнею, розкриваючи таємниці, що чекають на своє розкриття в темному світі злочину та загадок.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «По сліду Джека-Різника» Керрі Маніскалко онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka