«Племінниця графа Бейлі» Маїра Цибуліна

«Племінниця графа Бейлі» Маїра ЦибулінаНазва: Племінниця графа Бейлі
Письменник: Маїра Цибуліна
Рік: 2022
Жанри: Історичні любовні романи, Історичні детективи

 

 

 

Анотація до книги «Племінниця графа Бейлі» Маїра Цибуліна

Бідолашна сирітка Лілі Вотерс повертається з пансіонату для шляхетних дівчат до своїх багатих родичів, яких вона ніколи не бачила, не бажали її знати досі. Грегор Бейлі – один із найзнатніших аристократів Англії; перший гульвіса Лондона, улюбленець всіх жінок і леді; єдиний опікун дівчини після смерті її батьків. Він повинен забезпечити її солідним приданим, щоб знайти їй гідного та порядного чоловіка. Але при першому погляді на свою племінницю граф Бейлі зрозумів, що не зможе віддати її другому чоловікові так, як сам пристрасно захотів стати її єдиним чоловіком, якому вона належатиме. Які сімейні таємниці доведеться розплутати головним героям, щоб знайти щастя вдвох?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka