«Пісня дібров» Павло Дерев’янко

«Пісня дібров» Павло Дерев'янко Назва: Пісня дібров
Письменник: Павло Дерев’янко
Рік: 2022
Видавництво: Дім Химер
Жанр: Фентезі, Історичне фентезі, Українське фентезі

 

 

 

Анотація до книги «Пісня дібров» Павло Дерев’янко

«Пісня дібров» Павла Дерев’янка – це захоплююча історична епопея, яка розгортається у складний час політичних витоків та воєнних бурь на тлі Східної Європи 1854 року.

У цей час Польське королівство, Велика держава Литовська та Український гетьманат опинилися в облозі ворожих військ. Східна Європа палає вогнем війни, де боротьба за владу та території ведеться з непередбачуваною жорстокістю. В цей час навіть Київ, колись могутня столиця, опиняється під облогою безсмертного Темуджина – ворога, який прагне підкорити усіх.

Проте, навіть у таких жорстоких умовах, лицарі Сірого Ордену не згинули. Вони залишаються на передній лінії, готові боротися до останнього подиху за свою землю та свободу. Їхні подвиги, сила духу та відданість викликають захват і захоплення, а їхня «Пісня дібров» стане свідченням про відвагу і героїзм у найтемніший час.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Пісня дібров» Павло Дерев’янко онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka