«Перша людина» Альбер Камю

«Перша людина» Альбер КамюНазва: Перша людина
Письменник: Альбер Камю
Видавництво: Фолио
Жанри: Біографії і Мемуари, Література 20 століття

 

 

 

Анотація до книги «Перша людина» Альбер Камю

4 січня 1960 року Альбер Камю помер у автокатастрофі. Серед уламків автомобіля було знайдено його дорожню сумку і в ній – чорнову версію роману «Перша людина». Через тридцять чотири роки після смерті автора книга, підготовлена дочкою письменника Катрін Камю, побачила світ.

Роман, по суті автобіографічний, присвячує матері Камю: «Тебе, яка ніколи не зможе прочитати цю книгу», вона справді не змогла б прочитати його, бо була неписьменною.

Герой роману, Жак Кормері, прагнучи воскресити спогади про батька, який загинув під час Першої світової війни, приїжджає до Алжиру, де в злиднях пройшло його дитинство, яке він зміг пережити завдяки любові мовчазної та неписьменної матері та вчителя, що змінило його погляд на світ. Ця історія дає нам уявлення про те, як сформувалася особистість Камю та його погляди, та ключ до розуміння тим, що лежать в основі його творчості.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka