«Панк 57» Пенелопа Дуглас

«Панк 57» Пенелопа ДугласНазва: Панк 57
Письменник: Пенелопа Дуглас
Рік: 2023
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Сучасна проза, Книги для підлітків, Любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Панк 57» Пенелопа Дуглас

“Панк 57” Пенелопи Дуглас – це історія про незвичайну дружбу, яка перетворилася на щось більше, і про те, як любов може бути складною та непередбачуваною.

Міша і Раєн зустрілися у п’ятому класі, коли їх поставили у пару для листування. Незважаючи на велику відстань між ними, їхні листи стали міцним зв’язком, який допомагав їм подолати життєві труднощі та дорослішати. Але коли Міша вирішує порушити правила і зустрітися з Раєн, все змінюється.

Їх зустріч стає каталізатором для великої зміни. Раєн не впізнає в Міше свого друга, але вона відчуває, що він зник з її життя. Рішуча відновити стосунки, вона вступає в непростий пошук, щоб розкрити таємницю його зникнення.

“Панк 57” – це захоплива історія про те, як давні зв’язки можуть бути порушені, але ніколи не забуті. Вона показує, як між людьми може виникати непорозуміння, але також і як сильна дружба і кохання можуть перетворити найбільш непередбачувані ситуації.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Панк 57» Пенелопа Дуглас онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka