«П’ять четвертинок апельсина» Джоан Гарріс

«П’ять четвертинок апельсина» Джоан Гарріс Назва: П’ять четвертинок апельсина
Письменник: Джоан Гарріс
Рік: 2019
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанр: Сучасна проза, Любовні романи, Зарубіжні любовні романи, Сучасна зарубіжна література, Кулінарія

 

 

 

Анотація до книги «П’ять четвертинок апельсина» Джоан Гарріс

У затишному французькому селі розгортається історія Фрамбуази, чия доля, здавалося б, припала лише на невеликий альбом з рецептами. Але чимало сюрпризів чекає на неї в сторінках цього зошита — загадкові нотатки, що приховують секрети минулого. Різні рецепти стають ключами до замкнутих дверей пам’яті, розкриваючи життя, яке мати таїла від дітей.

Від бурштинових сонячних пляшок до таємничих записів, кожна сторінка альбому стає кроком у минуле, де сховані найінтимніші емоції та події. Від найбільшого щастя до глибоких трагедій, цей щоденник розкриває усі таємниці, які мати приховувала протягом століть.

Через заплутані стежки дитинства та військових турбот, Фрамбуаза вирушає у подорож назад у часі, щоб зрозуміти себе, свою сім’ю та світ, який був втрачений у вогні минулого. У цьому альбомі — не просто рецепти, а ключі до розгадування складних пазлів свого життя.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «П’ять четвертинок апельсина» Джоан Гарріс онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka