«Оволодій мною» Джулія Ромуш

«Оволодій мною» Джулія РомушНазва: Оволодій мною
Письменник: Джулія Ромуш
Рік: 2021
Жанри: Гостросюжетні любовні романи, Сучасні любовні романи, Любовні романи, Еротика, Секс, Еротичні романи, Молодіжна проза, Романтична проза, Сучасна проза
Серія: Владні та жорстокі

 

 

Анотація до книги «Оволодій мною» Джулія Ромуш

Це впливова і дуже багата людина. Колись Мія зустрічалася із його сином, але це було давно. Тепер цей багатій її єдина надія. У кабінеті напівтемрява, але вона добре бачить чоловіка, що сидить за столом. Цей хижак підводиться і буквально нависає над нею. Дивиться, начебто грає зі здобиччю. Вона і зараз є його видобуток. Сама прийшла і запропонувала себе в обмін на допомогу.
Артем ставить умови. Їхній договір на два місяці. Водій відвозить дівчину додому, щоби вона зібрала речі. Збирати майже нема чого, все вмістилося в одній сумці. Нова квартира не надто велика за мірками олігарха. Мія готова на все. Їй так здається. Після душа побачила, що вона не одна.
Прийшов Артем. Змусив роздягтися. Коли побачив на ній простеньку білизну, гидливо скривився. Звелів зняти, а потім кинути в камін, що горить. Він продовжував принижувати її, підкоряючи одним поглядом. Мія не могла чинити опір. У голові крутилася фраза: він наказує, вона робить.
Найбільше дівчину лякало тещо її тіло їй більше не підкорялося. Артем так уміло натискав на чутливі точки, що всередині все горіло і плавилось. Дізнавшись про її невинність, чоловік відсахнувся від неї і вилаявся. Наступного дня був принизливий візит до гінеколога. Їй призначили протизаплідні пігулки. Артем не хотів проблем.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka