«Ніч у Лісабоні» Еріх Марія Ремарк

Еріх Марія РемаркНазва: Ніч у Лісабоні
Письменник: Еріх Марія Ремарк
Рік: 1961
Жанри: Зарубіжна класика, Класична проза, Література 20 століття

 

 

 

Анотація до книги «Ніч у Лісабоні» Еріх Марія Ремарк

Світ повільно, але неухильно скочується до війни, противники рейху змушені тікати з Німеччини до інших європейських країн, але війна наздоганяє їх там. Багато маршрутів втечі перекрито, а ті, що залишилися, вимагають великих грошей.
Португалія 1942 рік. Остання точка результату з окупованою нацистами Європи. У порту Лісабона людина вп’ялася поглядом у корабель, що вирушає до Америки. Корабль, який міг би стати порятунком, якби мав гроші та віза.

До молодої людини підходить незнайомець, і пропонує вирішити його проблеми, показуючи два квитки на корабель. Грошей не потрібно. Єдина умова – вислухати історію незнайомця. Історія сміливості, боротьби та смерті. Історію, ціна кохання в якій безмірна, а зло безмежне. Історію, яка сплітає життя та долю.

Ми живемо за доби парадоксів. Задля збереження миру змушені вести війну.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka