«Некохані» Юлія Бонд

«Некохані» Юлія БондНазва: Некохані
Письменник: Юлія Бонд
Рік: 2022
Жанри: Короткі любовні романи, Любовні романи
СеріяНа уламках минулого

 

 

Анотація до книги «Некохані» Юлія Бонд

– Чия дитина, Юля?
– Ти переслідував мене, щоб дізнатися, чия дитина?
– Я повторюю своє запитання. Ось кого ти вагітна?
– Ось чоловіка! – Упершись ладонями в потужні груди, питаю відштовхнути від себе чоловіка: – Іди! Іди ж… Дай мені спокій, я не повинна звітувати перед тобою.
– Ти мені зараз брешеш? Ти ж тому мені дзвонила з Італії. Хотіла сказати щось важливе. Не роби дурниць! Подумай добре про наслідки. Зізнайся, хто батько дитини. Якщо ти мені зараз брешеш, то чиниш так само, як десять років тому. Невже ти нічого не зрозуміла? Чи не зробила висновки?
– Зробила, – відповідаю з гордо піднятою головою: – Я все зрозуміла, Єгоре. Ти дохідливо пояснив телефоном, що щасливий зі своєю дружиною. А колись ти сказав, що нас з тобою більше немає. Просив про все забути.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka