«Не бійтеся любити. 20 уроків самопізнання на шляху до щасливих стосунків» Олександра Соломон

«Не бійтеся любити. 20 уроків самопізнання на шляху до щасливих стосунків» Олександра СоломонНазва: Не бійтеся любити. 20 уроків самопізнання на шляху до щасливих стосунків
Письменник: Олександра Соломон
Рік: 2021
Видавництво: Наш Формат
Жанр: Секс і сімейна психологія

 

 

Анотація до книги «Не бійтеся любити. 20 уроків самопізнання на шляху до щасливих стосунків» Олександра Соломон

Уявляєте, що сталося б, якби люди сідали за кермо без підготовки? Або починали працювати без будь-якої кваліфікації? Навряд чи ви подумали про щось оптимістичне. Чому ж тоді ми так легковажимо сферою стосунків і думаємо, що все якось «само владнається»?

Не владнається — над взаєминами варто працювати. На цьому наголошує психологиня Александра Соломон. Вона понад 20 років консультує клієнтів, які не можуть знайти пару чи побудувати здорові стосунки. У книжці вона узагальнила власний досвід і запропонувала шлях із 20 уроків, що допоможуть відшукати «свою» людину й бути щасливими разом.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka

  1. Гюльшан

    ☺️

    Відповіcти