«Намисто» Мэтт Уиттен

«Намисто» Мэтт УиттенНазва: Намисто
Письменник: Мэтт Уиттен
Рік: 2023
Видавництво: Vivat
Жанр: Трилери, Сучасна зарубіжна література, Детективи, Крутой детектив, Зарубіжні детективи, Книги для підлітків

 

 

 

Анотація до книги «Намисто» Мэтт Уиттен

Сьюзан Лентіґо втратила свою доньку Емі двадцять років тому, але біль втрати все ще палає в її серці. Вона живе з бажанням справедливості, з дорогою до неї веде через підтримку смертної кари для Чудовиська, злочинця, відповідального за смерть її доньки. Подорожуючи до Північної Дакоти, Сьюзан сподівається, що ця місія допоможе їй знайти покій і завершити боротьбу зі своїми демонами.

Проте все змінюється, коли вона випадково знаходить ключовий доказ, пов’язаний з кольоровим намистом, яке дуже нагадує її доччине. Цей знахідний робить Сьюзан певною у тому, що правда щодо трагедії ще не була розкрита. Але коли вона звертається за допомогою до Федерального Бюро Розслідувань, її визнають неврастенічкою, а її прохання про перегляд справи ігноруються.

Розгублена і розлючена, Сьюзан вирішує взяти справу в свої руки. Щоб знайти справжніх винних та допомогти знайти спокій своїй доньці, вона розпочинає власне розслідування. Але чим глибше вона копає, тим більше загроз їй і тим небезпечнішою стає її місія. Чи зможе вона знайти справедливість для своєї родини? І чи належить знайдене намисто дівчинці, яка втратила життя занадто рано?


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Намисто» Мэтт Уиттен онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka