«На Західному фронті без змін» Еріх Марія Ремарк

«На Західному фронті без змін» Еріх Марія РемаркНазва: На Західному фронті без змін
Письменник: Еріх Марія Ремарк
Рік: 2018
Жанри: Література 20 століття

 

 

 

Анотація до книги «На Західному фронті без змін» Еріх Марія Ремарк

«На Західному фронті без змін» — перший і най славетніший з творів Е. М. Ремарка. Тодішні видавці дійшли висновку, що він став «найбільшим європейським книжковим успіхом усіх часів». Цей роман про війну і проти війни. Його головний герой, Пауль Боймер, — солдат Першої світової. Він називає своє покоління втікачами, бо вони тікають від самих себе, від життя, яке стало таким страшним, що замість того, щоб «любити життя і світ», їм довелося стріляти в них. Вони звикли до окопів і смертей, але не хочуть визнати таке життя нормальним, бо зберегли людяність і здатність дружити.

Скільки все-таки горя і туги вміщується у двох таких маленьких цяточках, які можна прикрити одним пальцем, — у людських очах.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka