«Мистецтво любові» Еріх Фромм

«Мистецтво любові» Еріх Фромм Назва: Мистецтво любові
Письменник: Еріх Фромм
Рік: 2017
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Психологія, Соціальна психологія, Cімейна психологія, Психоаналіз / Психотерапія, Зарубіжна психологія

 

 

 

Анотація до книги «Мистецтво любові» Еріх Фромм

“Мистецтво любові” Еріха Фромма — це вражаюча подорож до глибин людських почуттів та відкриття величезного світу любові. У цій книзі геніальний філософ і психоаналітик надає читачам ключі до розуміння та осмислення найважливішого аспекту людського існування.

Фромм запитує, чи може кожна людина освоїти мистецтво любові, чи це вимагає від нас особливих навичок і внутрішньої зрілості. Він досліджує природу почуттів, розглядає їх у контексті нашого сучасного світу і вносить новаторські ідеї щодо того, як ми можемо зберегти та розвивати любов у наших життях.

Ця книга — це не лише теоретичний аналіз, але й практичний посібник, який надихає до самопізнання та росту, допомагаючи читачам зрозуміти і цінувати важливість любові в їхньому житті. “Мистецтво любові” — це інтелектуальний і духовний скарб, який перетворить ваш погляд на людські відносини.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Мистецтво любові» Еріх Фромм онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka