“Ми такі задовбані. Перевірений спосіб подолати вигорання й відновити енергію” Емі Шах

“Ми такі задовбані. Перевірений спосіб подолати вигорання й відновити енергію” Емі ШахНазва: Ми такі задовбані. Перевірений спосіб подолати вигорання й відновити енергію
Письменник: Емі Шах
Рік: 2020
Жанри: Здоров’я і правильне харчування

 

 

Анотація до книги “Ми такі задовбані. Перевірений спосіб подолати вигорання й відновити енергію” Емі Шах

Автор цієї книги, спираючись на власний лікарський досвід, описує програму, яка допоможе відновити рівень енергії та стати здоровішим. Адже у багатьох є відчуття, ніби життя надто клопітке, дні короткі, а хотілося б більше 24 годин на добу. Іноді здається, що ви зайво працюєте, стресу забагато, і чомусь важко позбутися втоми, а лікар каже, що це вікове, що це нормально, мовляв, всі тепер перевантажені клопотами та стресом, таке вже життя. І що треба більше відпочивати, менше стресувати – і все налагодиться. Виявляється, для багатьох це норма. Зокрема, жінки різного віку страждають від втоми та вигоряння, проте чи повинно виснаження стати їх новою нормою? Ключове у програмі автора – увага до енергетичної трійки: складні взаємозв’язки між шлунково-кишковим трактом, імунною системою та гормонами. У книзі нам обіцяють, що, дотримуючись її системи та порад, вже за два тижні можна помітити зрушення на краще. А через три тижні – почуватися зовсім другою людиною. Отже, якщо потрібно позбутися всюдисущого та обтяжливого відчуття втоми, це практичне керівництво від лікаря-нутриціолога — найкраще з усіх. Небагато зусиль, велике бажання зміниться та відновиться і можна повернутися до нормального життя.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka