“Мені 2 роки” Ярослав Драб

“Мені 2 роки” Ярослав ДрабНазва: Мені 2 роки
Письменник: Ярослав Драб
Рік: 2019
Жанри: Виховання дітей, Психотерапія та консультування

 

 

 

Анотація до книги “Мені 2 роки” Ярослав Драб

Вашому малюку виповнилося два роки! Серйозна дата. Тепер, розповідаючи про дитину друзям та близьким, ви гордо кажете: «А нам уже третій рік пішов!» І справді, вчорашній малюк росте не щодня, а щогодини. Маля стає все активніше, вимагає не тільки вашої уваги, а й нових вражень. Адже дитина розвивається швидкими темпами. І завдання дорослих? встигати за ним, давати можливість рухатися вперед. Це стосується і фізичного та інтелектуального розвитку. Крім того, малюк старанно вчиться спілкуватися. Йому потрібні нові корисні іграшки, і навіть ігри, які допоможуть долати труднощі цього періоду. У книзі «Мені 2 роки» дбайливі батьки зможуть знайти відповіді на питання третього року життя дитини. У простій та доступній формі описані основні особливості віку, авторський погляд на кризу трьох років. Також наведено цікаві ігри, спрямовані на розвиток усіх аспектів особистості малюка.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka