«Мазуревичі. Історія одного роду» Дарина Гнатко

«Мазуревичі. Історія одного роду» Дарина ГнаткоНазва: Мазуревичі. Історія одного роду
Письменник: Дарина Гнатко
Рік: 2024
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Сучасна проза, Дім, Сім’я, Історичні любовні романи, Сучасні любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Мазуревичі. Історія одного роду» Дарина Гнатко

“Мазуревичі. Історія одного роду” Дарини Гнатко – це епічна оповідь, яка розгортається на тлі вікових змін, війн і кохання, розкриваючи темні таємниці родини Мазуревичів. Рід, довгий час відомий своєю жорстокістю, створює тендітну та заплутану павутину відносин.

Марфа, виходячи заміж, сподівається на щастя, але її шлюб з Уласом Мазуревичем призводить лише до нових болісних випробувань. Спадкоємець Тихон не виходить за рамки жорстокого спадку, перетворюючи життя своєї дружини і численних коханок на справжнє пекло.

Ярина, їхня спільна донька, прагне розірвати цей вічний круг страждань і помстити тиранії свого батька. Через революцію та війну, через втрати і пристрасть, вона стає свідком і учасницею трагічних подій, що обтяжують рід Мазуревичів.

Авторка виводить нас на шлях п’яти поколінь, де розгортається сюжет з непередбачуваними поворотами, заворожуючи нас історією, в якій любов і ненависть, вірність і зрада тісно переплетені, а ціна виправдання може виявитися дуже високою.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Мазуревичі. Історія одного роду» Дарина Гнатко онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka