“Маркетингова аналітика. Як підкріпити інтуїцію даними” Адель Світвуд

“Маркетингова аналітика. Як підкріпити інтуїцію даними” Адель СвітвудНазва: Маркетингова аналітика. Як підкріпити інтуїцію даними
Письменник: Адель Світвуд
Рік: 2019
Жанри: Управління, підбір персоналу

 

 

Анотація до книги “Маркетингова аналітика. Як підкріпити інтуїцію даними” Адель Світвуд

У своїй книзі експерт з маркетингу Адель Світвуд показує, як ефективно організувати роботу маркетингового відділу в цифрову епоху, які знання та вміння у цій сфері виходять на перший план і які люди знадобляться вашій компанії.

Адель Світвуд – віце-президент з маркетингу міжнародної аналітичної компанії SAS, яка займається розробкою програмного забезпечення для аналізу даних у сфері бізнесу. Великі дані кардинально змінили область маркетингу. Вони дозволили аналізувати та точно прогнозувати поведінку клієнтів і завдяки цьому змінювати клієнтський досвід.

Але й покупці та користувачі стали вимогливішими, адже мільйони товарів та послуг і все, що вони хочуть дізнатися про бренд, тепер не потрібно довго шукати. Все це вплинуло на те, як компанії взаємодіють із зовнішнім світом та вибудовують відносини з клієнтами. Пропонуємо ознайомитися з уривком із книги.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka