«Магічний корабель. Торговці з живих кораблів. Книга 1» Робін Гобб

«Магічний корабель. Торговці з живих кораблів. Книга 1» Робін ГоббНазва: Магічний корабель. Торговці з живих кораблів. Книга 1
Письменник: Робін Гобб
Видавництво: Клуб Семейного Досуга
Жанр: Фентезі, Морські пригоди, Книги про пригоди, Зарубіжні пригоди, Пригоди

Анотація до книги «Магічний корабель. Торговці з живих кораблів. Книга 1» Робін Гобб

«Магічний корабель. Торговці з живих кораблів. Книга 1» Робін Гобб переносить читача у дивовижний світ Бінгтауна, де найбільшим скарбом є живі кораблі. Ці судна витримують шторми, самі ловлять попутний вітер, знаходять фарватер і зберігають спогади всіх, хто жив і помер на їхньому борту. Одним із таких кораблів є «Вівасія», з яким нерозривно пов’язана доля давнього роду Вестритів.

Для Алтеї корабель «Вівасія» – це законний спадок, і вона готова піти на все, щоб повернути його. Для її племінника служба на цьому судні – це довічне ув’язнення. А для капітана Кенніта «Вівасія» – це потужна зброя, яка може допомогти йому захопити владу над Піратськими островами.

Однак ніхто з них не зважає на думку самого корабля «Вівасія»…

Пориньте у цей захопливий світ, читаючи онлайн або завантажуючи книгу в онлайн бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Магічний корабель. Торговці з живих кораблів. Книга 1» Робін Гобб онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.