«Ловець невинних душ» Донато Каррізі

«Ловець невинних душ» Донато КаррізіНазва: Ловець невинних душ
Письменник: Донато Каррізі
Рік: 2019
Видавництво: Vivat
Жанр: Детективи, Класичні детективи, Трилери

 

 

 

Анотація до книги «Ловець невинних душ» Донато Каррізі

У захопливому детективному романі “Ловець невинних душ” Донато Каррізі Рим, що стає ареною не тільки архітектурних див, але й темних злочинів, перетворюється на місто, в якому кожний вуличний камінь може приховувати таємницю. Відомий містик та дослідник аномалій, Маркус, береться за розслідування зникнення студентки, де його надприродні здібності стають важливим інструментом у виявленні зла.

Злочини безслідності, містичний підтекст та викрадення, які відбуваються в таємничих кутках Рима, роблять цю книгу захоплюючою і напруженою. Автор виводить нас на шлях розслідування разом із Маркусом та Сандрою, інспекторкою-криміналісткою, яка вміло використовує фотографію для виявлення темних таємниць. Перед читачами розкривається світ жорстокості та гріхів, який ховається у вуличних переузких Рима.

“Ловець невинних душ” – це захоплюючий роман, який не тільки розкриває кримінальні таємниці, але й поглиблюється в містику і духовні аспекти, роблячи кожну сторінку захопливою подорожжю в темряву і світло.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Ловець невинних душ» Донато Каррізі онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka