«Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі» Виктор Франкл

«Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі» Виктор ФранклНазва: Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі
Письменник: Виктор Франкл
Рік: 2020
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Есеїстика, Книги про війну, Саморозвиток, самовдосконалення, Психологія, Психоаналіз, Загальна психологія, Особистісний ріст

 

 

 

Анотація до книги «Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі» Виктор Франкл

Книга “Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі” Віктора Франкла – це зворушлива подорож у світ внутрішнього стану людини, яка стикається з випробуваннями найжахливіших умов. У цій докорінній сповіді автор не тільки описує свої власні переживання під час ув’язнення в концентраційних таборах, але й пропонує унікальні висновки та роздуми щодо сутності людського існування.

Франкл розкриває перед читачем глибоку філософію самовизначення та пошуку сенсу у житті, навіть у найтемніших моментах. Його логотерапія – це не лише метод психологічного відновлення, але й філософія активного життя, яка змінює уявлення про те, як ми можемо переживати найважчі обставини.

Ця книга є не лише свідченням про витримку та мужність людини в обличчі страшних випробувань, а й запрошенням до роздумів про природу людської душі та її здатності знайти сенс навіть у найскладніших обставинах. Завдяки цьому шедевру, читачі мають змогу поглибитися у власні роздуми про значення життя та власні можливості перетворення трагедій на виклики, які формують нашу сутність.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі» Виктор Франкл онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka