«Легкий спосіб кинути курити» Аллен Карр

«Легкий спосіб кинути курити» Аллен КаррНазва: Легкий спосіб кинути курити
Письменник: Аллен Карр
Рік: 1985
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанри: Здоров’я і правильне харчування, Психоаналіз / Психотерапія, Психотерапія та консультування, Саморозвиток, самовдосконалення, Особистісний ріст

 

 

Анотація до книги «Легкий спосіб кинути курити» Аллен Карр

Усе, що вам потрібно для того, щоб кинути курити, — це книга, яку ви тримаєте в руках! Вам нема чого боятися, ви не наберете вагу і не відчуєте, ніби вам чогось бракує, — ви навіть можете продовжувати палити, поки її читаєте.
«Легкий спосіб кинути курити» — дійсно ефективний метод, який набув широкої популярності та має величезний успіх у багатьох країнах світу. Прочитавши цю книгу, ви позбудетеся згубної звички та відчуєте незвичайну свободу. Починайте негайно!

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka