«Кулінарна книга Гаррі Поттера. Неофіційне ілюстроване видання» Том Ґрімм

«Кулінарна книга Гаррі Поттера. Неофіційне ілюстроване видання» Том ҐріммНазва: Кулінарна книга Гаррі Поттера. Неофіційне ілюстроване видання
Письменник: Том Ґрімм
Рік: 2022
Жанри: Кулінарія

 

 

 

Анотація до книги «Кулінарна книга Гаррі Поттера. Неофіційне ілюстроване видання» Том Ґрімм

У цій книзі зібрано понад 80 унікальних рецептів смачних страв із барвистими ілюстраціями. Вони або зустрічаються у знаменитих романах Джоан Роулінг, або могли б сподобатися їхнім героям. Ви дізнаєтесь інгредієнти шоколадних жаб із Солодкого Королівства, якими кулінарними талантами може похвалитися вільний ельф Доббі, який подають у Трьох Мітлах та багато іншого. «Кулінарна книга Гаррі Поттера. Неофіційне Ілюстроване Видання дозволить вам влаштувати бенкет гідний Хогвартсу і відчути, який цей магічний світ на смак!

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka