«Козацький Марс. Держава та військо Козацького Гетьманату в добу Мілітарної революції, 1648–1764» Алексей Сокирко

«Козацький Марс. Держава та військо Козацького Гетьманату в добу Мілітарної революції, 1648–1764» Алексей СокиркоНазва: Козацький Марс. Держава та військо Козацького Гетьманату в добу Мілітарної революції, 1648–1764
Письменник: Алексей Сокирко
Рік: 2023
Видавництво: Темпора
Жанр: Історія, Військова справа, Документальна література

 

 

 

Анотація до книги «Козацький Марс. Держава та військо Козацького Гетьманату в добу Мілітарної революції, 1648–1764» Алексей Сокирко

«Козацький Марс» від Алексея Сокирка — це важлива праця, присвячена розгляду армії Козацького Гетьманату, яка відігравала ключову роль у формуванні та розвитку козацької держави в період Мілітарної революції (1648–1764).

У цій книзі автор докладно досліджує головні елементи гетьманської армії, такі як козацьке ополчення, наймані формування та приватні війська, розглядаючи їх історичний розвиток у контексті політичного устрою, соціальної структури та економіки Козацького Гетьманату. Автор звертає особливу увагу на вплив змін у військовій сфері, які виникли внаслідок перетворень у геополітичних умовах та подій Мілітарної революції, на військово-політичну модель Гетьманщини.

Ця книга стане незамінним джерелом знань для всіх, хто цікавиться історією Козацького Гетьманату та еволюцією його військових сил, а також для дослідників, які цікавляться взаємозв’язком військової справи та політики в давні часи.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Козацький Марс. Держава та військо Козацького Гетьманату в добу Мілітарної революції, 1648–1764» Алексей Сокирко онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka