«Хребет дракона. Книга І. Розбудити Дракона» Кевін Андерсон

«Хребет дракона. Книга І. Розбудити Дракона» Кевін АндерсонНазва: Хребет дракона. Книга І. Розбудити Дракона
Письменник: Кевін Андерсон
Рік: 2023
Видавництво: Mediason
Жанр: Фентезі, Бойове фентезі, Зарубіжне фентезі, Фентезі про драконів

 

 

 

Анотація до книги «Хребет дракона. Книга І. Розбудити Дракона» Кевін Андерсон

Згідно з давніми легендами, на землі жили піщані та крижані Люті, що прагнули знищити одне одного і дракона. Їх вважали творцями людей, але вже понад 2000 років ніхто про них не чув і не бачив. Несподівано після пилової бурі з’являються піщані Люті, які заявляють королю Адану про своє повернення після тривалого заклинання сну. Вони прагнуть розбудити дракона і зійтися у фінальній битві з крижаними Лютими, пропонуючи Адану стати їхнім союзником.

Король Адан опиняється перед складним вибором, оскільки досягнення давньої мети Лютих несе пряму загрозу виживанню всього людства, особливо напередодні народження його первістка. Він змушений шукати спосіб об’єднати та врятувати всіх людей із ворогуючих континентів. Коли загальна небезпека стає реальною, навіть найзапекліші суперечки втрачають сенс.

«Хребет дракона. Книга І. Розбудити Дракона» Кевіна Андерсона — це політично насичена пригода з мечами, чаклунством, жагою помсти та пізнанням особливостей людських стосунків. Чи вдасться Адану об’єднати людей і зупинити Люті перед тим, як вони розбудять дракона і занурять світ у хаос?


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Хребет дракона. Книга І. Розбудити Дракона» Кевін Андерсон онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka