«Хіросіма» Джон Герсі

«Хіросіма» Джон ГерсіНазва: Хіросіма
Письменник: Джон Герсі
Рік: 2022
Жанри: Зарубіжна публіцистика, Публіцистика, Історична література, Книги про війну, Політика, політологія, Література 20 століття

 

 

Анотація до книги «Хіросіма» Джон Герсі

6 серпня 1945 року вперше в історії людства було використано ядерну зброю: американський бомбардувальник «Енола Гей» скинув атомну бомбу на Хіросіму. Понад сто тисяч людей загинули, сотні тисяч отримали каліцтва та променеву хворобу. Через рік журнал The New Yorker відвів цілий номер під репортаж Джона Херсі, який простежив, що було з шістьма тими, хто вижив до, в момент і після вибуху. Репортаж, що виданий у формі книги, розійшовся тиражем понад трьох мільйонів екземплярів і багаторазово визнавався найкращим зразком американської журналістики XX століття. У 1985 році Герсі написав статтю, яка стала п’ятим розділом «Хіросіми»: у ній він розповів, як далі склалися долі шести головних героїв його книги. З нескінченною пошаною до деталей і фактів Херсі описує втілення нічного кошмару кількох поколінь – кошмару, який не перестав нам снитися.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka