«Керамічні серця» Наталія Матолінець

«Керамічні серця» Наталія МатолінецьНазва: Керамічні серця
Письменник: Наталія Матолінець
Рік: 2020
Жанри: Книги про чарівників

 

 

 

Анотація до книги «Керамічні серця» Наталія Матолінець

Канре знає правила свого життя: не підводити очей на високорідних, не ставити запитань, коритися могутнім маестрам. Жаррак теж знає правила свого життя: він має стати бездоганною зброєю Сонцесяйного, невсипуще вивчати чаротворення й виправдати очікування родини. Вони з різних світів, розмежованих золотою оливною гілкою. Та коли їхні долі перетнуться, виявиться: є те, що ламає одвічні закони. Країною шириться смертельна хвороба, із південного кордону погрожують війною, на півночі снують змови. Вузли інтриг затягуються, щойно наважишся змінити правила гри. Любов і людяність — надто велика розкіш у світі вседозволеності й жорстокості. Тут смерть ховається всюди, навіть у філігранній красі керамічного серця. Залишилося тільки вирішити: боротися з часом чи підкоритися йому. Зрештою, відлік пішов. Чуєш? Годинник цокотить.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka