« Історія для дорослих » Олег Криштопа, Іван Дерейко

« Історія для дорослих » Олег Криштопа, Іван Дерейко
Назва: « Історія для дорослих »
Письменник: Олег Криштопа, Іван Дерейко
Рік: 2023
Видавництво: Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»
Жанр: Історія

 

 

 

Анотація до книги « Історія для дорослих » Олег Криштопа, Іван Дерейко

“Історія для дорослих” – це захоплива та надзвичайно цікава подорож у минуле України, створена Олегом Криштопом та Іваном Дерейко, відомими ведучими популярного YouTube-каналу “Історія для дорослих”. Їхній канал має вже більше 240 тисяч підписників, і ця книга – спроба укласти найцікавіші матеріали з каналу у вигляді “підручника” для всіх, хто цікавиться історією України.

У книзі ви знайдете захопливі розповіді про події, які сформували історію нашої країни. Ведучі розповідають про геноцид, якому століттями піддавалася Україна від Росії, про гетьманів та їхні пристрасті, про кохання Тараса Шевченка та політичні ігри Степана Бандери.

Книга розкриває теми, які рідко згадуються в стандартних підручниках історії, такі як тісні зв’язки Росії з Третім Рейхом і внутрішні суперечності, які мали вплив на хід подій. В кінці кожного розділу є тести для самоперевірки, що дозволяє читачам краще засвоювати матеріал.

Ця книга стане корисним джерелом знань для всіх, хто цікавиться історією України і бажає краще зрозуміти минуле своєї країни.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Історія для дорослих » Олег Криштопа, Іван Дерейко онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka