«Ігри, у які грають люди» Ерік Берн

«Ігри, у які грають люди» Ерік БернНазва: Ігри, у які грають люди
Письменник: Ерік Берн
Рік: 2016
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Психологія, Загальна психологія, Особистісний ріст, Соціальна психологія, Психоаналіз

 

 

 

Анотація до книги «Ігри, у які грають люди» Ерік Берн

У світі, де кожен ходить, ніби актор на великій сцені, де кожен рух і слово може бути частиною складної гри, Доктор Ерік Берн відкриває завісу таємничих прийомів, якими ми всі керуємося у своєму житті. У “Іграх, у які грають люди” він простежує павутину взаємодій, що переплітають наше існування, розкриваючи таємниці подружніх зв’язків, боротьби за владу, ігор статусу та тонкощів міжособистісних відносин.

Завдяки докладному аналізу понад 120 ігор, в які ми граємо кожен день, Берн відкриває нам очі на те, як ми створюємо і утримуємо взаємні відносини. Він розкриває секрети та підводні камені психологічних стратегій, що визначають наше життя, і навчає нас розуміти та контролювати ці механізми. Залишаючи слід в сучасній психологічній літературі, ця книга залишається актуальною та інтригуючою протягом понад чотирьох десятиліть.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Ігри, у які грають люди» Ерік Берн онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka