«Готуємо з Джеймі» Джеймі Олівер

«Готуємо з Джеймі» Джеймі ОліверНазва: Готуємо з Джеймі
Письменник: Джеймі Олівер
Рік: 2016
Жанри: Кулінарія

 

 

 

Анотація до книги «Готуємо з Джеймі» Джеймі Олівер

По суті, це короткий підручник кулінарії. На самому початку йде невелика розповідь про базовий інвентар. Кожен розділ передує інформацію про вибір продуктів, їх підготовку та оптимальні способи приготування. У рецептах багатьох страв є вступна частина, присвячена нюансам, які потрібно враховувати господині. Всі рецепти дуже прості та ситні, більшість продуктів продається в супермаркетах, інакше їх легко замінить.

Фінальна частина книги – поради Джейми щодо комфортної роботи на кухні, заточування ножів, зберігання та заморожування продуктів і готових страв, способів нарізки, а також розповідь про спеції та прянощі.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka