«Гормони. Як тестостерон, ендорфіни і Ко впливають на наше життя» Франка Паріанен

«Гормони. Як тестостерон, ендорфіни і Ко впливають на наше життя» Франка ПаріаненНазва: Гормони. Як тестостерон, ендорфіни і Ко впливають на наше життя
Письменник: Франка Паріанен
Рік: 2021
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанри: Прикладна і науково-популярна література, Здоров’я і правильне харчування, Зарубіжна освітня література

 

 

Анотація до книги «Гормони. Як тестостерон, ендорфіни і Ко впливають на наше життя» Франка Паріанен

Що спільного між екраном вашого телефону та безсонням? Гормони. А оце відчуття спокою, коли ти знаєш, що сьогодні можеш не прокидатися за будильником, — звідки воно? Від гормонів. Стоп, подумаєте ви, хіба все це не контролює мозок? А що, як ним самим керують… гормони? Час перевернути свої уявлення про цих безладних, проте активних будівничих, що несуть службу в нашому мозку й тілі. Вони налагоджують зв’язки, зберігають спогади і несуть відповідальність за нас і наші вчинки. Значну частину того, ким ми є, створили гормони. Поки ви це читаєте, вони й далі не покидають своєї роботи. До того ж у більшості випадків вони творять не свавільно, а за добре—продуманим планом. Принаймні, задум у них добрий.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka