«Головна маркетингова книга» Олексій Філановський

«Головна маркетингова книга» Олексій ФілановськийНазва: Головна маркетингова книга
Письменник: Олексій Філановський
Рік: 2018
Видавництво: Фабула
Жанри: Зарубіжна ділова література, Маркетинг, PR, реклама, Бізнес-книги

 

 

Анотація до книги «Головна маркетингова книга» Олексій Філановський

Книга Олексія Філановського — не підручник маркетингу та не посібник для вузьких фахівців у тих чи інших сферах маркетингової діяльності. А слово «Головна» у її назві означає, перш за все, те, що вона містить відповіді на найґрунтовніші питання, пов’язані з маркетингом,— живим, мінливим та рухливим, як ртуть. Що ще важливіше — йдеться тут про наші українські реалії, наші ринки, наших споживачів і нашу культурну парадигму.
Книга буде цікава та корисна підприємцям та державним службовцям, маркетологам та рекламістам, студентам та управлінцям, тим, хто збирається змінити професію, і тим, хто має намір змінити все навколо – починаючи з власної компанії.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka