« Гарний день, аби жити» Артем Скорина, Сергій Осока, Дмитро Безверхній,

« Гарний день, аби жити» Артем Скорина, Сергій Осока, Дмитро Безверхній,
Назва: Гарний день, аби жити
Письменник: Артем Скорина, Сергій Осока, Дмитро Безверхній
Рік: 2023
Видавництво: Темпора
Жанр: історія

 

 

 

Анотація до книги « Гарний день, аби жити» Артем Скорина, Сергій Осока, Дмитро Безверхній,

Книга “Гарний день, аби жити” – це збірка творів, створених молодими авторами Артемом Скориною, Сергієм Осокою, Дмитром Безверхнім і Аланом, які видавництво “Темпора” підтримує та випускає. Ця книга є своєрідним підсумком багаторічної роботи видавництва і представляє читачам різноманітні історії та світогляди окремих авторів.

Кожна історія у збірці унікальна і розповідає про світовідчування свого автора. Це історії, які відображають сучасні реалії і відбивають добу, в якій ми живемо. Вони пропонують читачам різні емоції і думки, розкривають певні аспекти життя і долі людей.

У цій книзі є місце і вибухам, і надії, і невблаганній долі, і щасливим моментам. Але, можливо, головним посланням цієї збірки є ідея того, що без любові і страсті, неможливо досягти великих результатів і створити справжнє мистецтво. Кожне оповідання – це своєрідний маркер сучасності та духовного розвитку українського народу.

“Гарний день, аби жити” – це книга, яка розширює світогляд і заохочує до думки, відкриває нові горизонти і надихає на великі справи.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Гарний день, аби жити» Артем Скорина, Сергій Осока, Дмитро Безверхній, онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka