«Фанат» Нік Хорнбі

«Фанат» Нік ХорнбіНазва: Фанат
Письменник: Нік Хорнбі
Рік: 2024
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Сучасна проза, Романтична проза, Любовні романи, Короткі любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Фанат» Нік Хорнбі

“Фанат” Ніка Хорнбі – це захоплива подорож у світ музики, кохання і власного «я». Роб, затятий меломан і власник напів збанкрутілого музичного магазину в Лондоні, знаходить себе на розломі: відносини з Лорою тільки-но завершились, залишаючи його з сумом і певною свободою. Адже, можливо, її музичний смак не був ідеальним для Роба.

У своєму музичному укритті, Роб спостерігає, як його співробітники складають топи найкращих пісень, і вирішує створити свій власний – п’ять історій кохання, які завершились невдало. При цьому він розмірковує про те, де в його стосунках із жінками відбувається фальшива нота.

“Фанат” – це весела і філософська розповідь про дорослішання, в якій музика є не тільки супутником, але й віддзеркаленням внутрішнього стану героя. Виявляється, що без Лори його життя звучить як осінній блюз, і тепер він повинен знайти гармонію не лише в своїх улюблених треках, але і в самому собі.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Фанат» Нік Хорнбі онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka