« Ерос і Психея » Володимир Єрмоленко

« Ерос і Психея » Володимир Єрмоленко
Назва: « Ерос і Психея »
Письменник: Володимир Єрмоленко
Рік: 2023
Видавництво: Видавництво Старого Лева
Жанр: омантична проза Короткі любовні романи Сучасні любовні романи

 

 

 

Анотація до книги « Ерос і Психея » Володимир Єрмоленко

Книга Володимира Єрмоленка “Ерос і Психея” – це не лише цикл лекцій з рекомендованою літературою, але й захопливий роман, який вас не відпустить з перших сторінок. Автор веде читача в захоплюючу подорож світом літератури, де французькі, німецькі, італійські, британські, австрійські, єврейські та українські тексти сплітаються в одне надзвичайне полотно.

У книзі ви зустрінетеся з видатними літературними постатями і творами, а автор розглядає українські теми на тлі загальноєвропейських. Він допомагає переглянути творчість українських авторів, таких як Марко Вовчок, Леся Українка, Володимир Винниченко, Юрій Косач, крізь призму європейських тем. Також він досліджує європейські сюжети, які знаходять свій відгук в українському контексті, такі як образ Мазепи в європейській літературі та творчість Захера-Мазоха.

Ця книга – це захоплююча мандрівка літературними шедеврами та ідеями, яка розширить ваші горизонти і перегляне відоме з нового ракурсу.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Ерос і Психея » Володимир Єрмоленко онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka