«Дух змін» Алан Грейтлак

«Дух змін» Алан ГрейтлакНазва: Дух змін
Письменник: Алан Грейтлак
Видавництво: Мультимедийное издательство Стрельбицкого
Жанри: Біографії і Мемуари, Військова справа, спецслужби, Історичні пригоди, Книги про пригоди, Зарубіжна публіцистика

 

 

Анотація до книги «Дух змін» Алан Грейтлак

Напевно, ця книга – єдиний шанс придбати волю за гроші. Революція Гідності – ви, мабуть, чули про неї. Саме вона спричинила розрив політичних відносин Росії та України та подальших подій. Ви можете ненавидіти цю революцію або захоплюватися нею, звинуватити українців у продажності Заходу або захоплюватися їх волевиявленням, але ви точно не знаєте правди про те, що там справді сталося. Ця книга – історія двох простих людей, котрі опинилися по різні боки барикади, борючись кожен за свої ідеали. І так, це не політичний опус, а лише роман про життя та смерть тих, чиї голоси не почув світ. P.S. Книжка заснована на реальній історії.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka