«Дорослі діти емоційно незрілих батьків» Ліндсі К. Гібсон

«Дорослі діти емоційно незрілих батьків» Ліндсі К. ГібсонНазва: Дорослі діти емоційно незрілих батьків
Письменник: Ліндсі К. Гібсон
Рік: 2021
Жанри: Зарубіжна психологія, Психоаналіз / Психотерапія, Мотивація, Саморозвиток, самовдосконалення, Особистісний ріст, Психологія

 

 

 

Анотація до книги «Дорослі діти емоційно незрілих батьків» Ліндсі К. Гібсон

Якщо ви виросли поруч з емоційно незрілими батьками, вам знайомі постійні відчуття самотності або невпевненості у власних силах. Подумки ви знову й знову повертаєтеся в дитинство і відчуваєте, як близькі нехтують вашими емоційними потребами та ігнорують ваші почуття.

Можливо, ви зарано стали поводитися, як доросла людина, яка більше не потребує емоційної допомоги. Або ви саме зараз знаходитеся в токсичних стосунках з емоційно незрілою людиною і прагнете зрозуміти, як бути далі.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka