«Доктор Сон» Стівен Кінг

«Доктор Сон» Стівен КінгНазва: Доктор Сон
Письменник: Стівен Кінг
Рік: 2013
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанри: Сучасна зарубіжна література, Жахи і Містика

 

 

 

Анотація до книги «Доктор Сон» Стівен Кінг

Роман Стівена Кінга “Доктор сон” є продовженням його знаменитого твору “Сяйво”. Незважаючи на те, що романи об’єднані спільною сюжетною лінією, проблеми в них порушуються різні. У цій книзі йдеться швидше про боротьбу зі своїми страхами, про наслідки психологічних травм, їх вплив на життя людини.

Денні Торранс досі не може забути того кошмару, який стався в готелі «Оверлук», хоч тепер він уже дорослий чоловік. Те, що мало стати щасливим часом, перетворилося на жахливий спогад. Денні мучиться від поганих снів та видінь. Його Сяйво нікуди не зникло, і з цим йому важко жити. Щоб забути, він починає все частіше вживати спиртне. Він опускається на дно.

Денни бере себе в руки і влаштовується працювати в лікарню. Там він за допомогою свого дару допомагає безнадійно хворим людям підготуватися до переходу в інший світ, заснути назавжди. За це він отримав прізвисько Лікар сон.

На контакт з Денні виходить дівчинка, яка має набагато сильніший Сяйво, ніж він. У порівнянні з нею Денні дуже слабкий, але він виявляється єдиним, хто зможе їй допомогти. Абра може бачити те, що відбувається далеко від неї, передбачати катастрофи та проникати в чужу свідомість. Вона стала свідком злочину, і тепер на неї полюють люди, які харчуються сяйвом обдарованих дітей.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

 

Оцініть статтю
E-Biblioteka