«Діва проти біди» Евелін Скай

«Діва проти біди» Евелін СкайНазва: Діва проти біди
Письменник: Евелін Скай
Видавництво: Vivat
Жанр: Фентезі, Зарубіжне фентезі, Любовне фентезі, Любовні романи, Короткі любовні романи, Зарубіжні любовні романи

Анотація до книги «Діва проти біди» Евелін Скай

«Діва проти біди» Евелін Скай — це захоплююча історія про самопожертву, інтриги та відвагу. Елоді, донька лорда Бейфорда, завжди прагнула допомагати своєму народові в герцогстві Інофі. Їхній край страждає від непередбачуваного клімату, мізерних врожаїв та голоду.

Коли її батько оголошує про заручини з Генрі, принцом квітучого острова Аврея, в обмін на забезпечення провізією для їхнього герцогства, Елоді погоджується. Вона вважає, що знає принца через їхнє листування і бачить у цьому можливість врятувати свій народ.

Проте щось здається підозрілим. Інофі отримає необхідну підтримку, але що отримує Аврея в обмін? Елоді з’ясовує це вже ставши принцесою, ідеальне життя на острові перетворюється на смертельну пастку. Вона не перша дівчина, що уклала таку угоду, і загадковий гасло «Життя за життя. Кров за вогонь» набуває нових, моторошних сенсів.

Пориньте у світ «Діва проти біди» Евелін Скай, де кожен вибір може стати питанням життя і смерті. Читайте онлайн або завантажуйте книгу в онлайн бібліотеці ebiblioteka.com.ua, де вона доступна українською мовою безкоштовно, повністю, у форматах fb2, rtf, pdf, txt, epub.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Діва проти біди» Евелін Скай онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.